Bytové dárky – praktické i dekorativní

Jestliže nadejde čas něčích narozenin, je potřeba zapřemýšlet a nakonec dospět k nějakému rozhodnutí, co bude nejlepší koupit. S úspěchem se setkávají například dárky do bytu nebo domu a právě na ty se tedy zaměříme.

Něco do kuchyně

K častým dárkům do bydlení patří například svíčky, vázy, živé kytky, obrazy nebo malé sošky. To jsou dekorativní předměty, které mají za úkol bydlení zútulnit a saháme po nich především jako po nenáročném univerzálním dárku, který v žádném případě nikoho neurazí. Pokud bychom ale chtěli udělat radost třeba dárkem pro maminku, můžeme se již zaměřit na specifičtější věci. Vynikajícím dárkem bývají například ergonomické polštáře. Potíže se zády a s páteří dnes totiž trápí téměř každého a správná opora hlavy a krční páteře při spánku může mít velký pozitivní vliv na zdraví. Úspěchy ovšem slaví také kuchyňští pomocníci, ať už električtí nebo ruční, jako třeba nové vařečky, nová keramická pánev nebo sada hrníčků. Podobné věci se mohou snadno stát také vhodným dárkem pro kamarádku nebo kolegyni z práce. Většina žen ocení něco nového do kuchyně, pokud to odpovídá jejímu vkusu a potřebám.

Co pro muže do bytu?

Opačným stereotypem jsou ovšem muži. Jejich přístup k bydlení je obvykle spojen spíše s kutěním, vylepšováním a opravováním věcí kolem zahrady, pokud bydlí v rodinném domku, nebo alespoň podle nich nezbytným vylepšováním stávajícího bydlení, které už tak funguje dobře. Proto se mnohem častěji jako dárek pro tatínka nebo jiného muže, kterému chcete udělat radost, pořizují třeba některé nástroje a nářadí, jako je aku vrtačka nebo sada klíčů. Přesto i muž, který žije sám, může ocenit některé užitečné věci do kuchyně, bez kterých by se chtě nechtě neobešel.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.