Srubové chaty

Jste přírodní typ a rádi by jste strávili příjemné chvilky ve srubové chatě u jezera nebo lesa? Tak to přesně pro vás jsou srubové chaty Woodlife se zárukou až 36 měsíců. Užijte si dotek přírody naplno díky dřevěnému materiálu z těch nejkvalitnějších stromů.

Srubové chaty na klíč

Díky variabilitě dřevěného materiálu postavíme srubovou chatu v dané lokalitě přesně podle vašich představ. Nejmodernější postupy ve stavebnictví nám umožňují naplno využít skvělé vlastnosti dřeva, což jen dopomůže k co nejlepšímu bydlení. Že jsou dřevostavby stále oblíbenější dokazuje fakt, že srubové chaty od Woodlife mají své majitele nejen v Čechách, ale i na Slovensku.

Jak si takovou srubovou chatu pořídit. Ve Woodlife se řídíme přáními našeho zákazníka, aby jeho bydlení bylo přesně podle jeho představ. Na základě toho vytvoříme podrobný návrh srubové chaty a naplánujeme stavbu. Do nového už se můžete nastěhovat během tří měsíců. Pokud vše bude podle vašich představ a cenová nabídka vám bude vyhovovat, my se s chutí ihned dáme do práce.

4

Vaše nové bydlení dopravíme kamkoliv si budete přát. V dodávce tedy bude impregnovaný podkladní rošt, podlahové palubky tloušťky 19mm, jednotlivé srubové stěny, konstrukce střešního pláště, záklop střechy z hoblovaných palubek tloušťky 19mm, a také štítové i okapové desky. Nesmí chybět ani jednotlivé okrasy, okna, dveře, krytina střechy a dřevěné lišty.

Další prvky v rámci výstavby srubové chaty Woodlife můžeme přidat na vaše přání. Nesmíme zapomenout ani na tepelnou izolaci střechy a podlahových krytin. V případě střechy využíváme asfaltový bonský šindel, klempířské prvky a další přidané nátěrové hmoty.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.