TIP – i v Praze můžete bydlet levně! Nabízí se hned několik variant!

Bydlet levně, komfortně, v příjemném prostředí a navíc v Praze už nemusí být tak složité. Stačí už jen vlastně chtít. Díky nové Rezidenci Topolová můžete získat levné bydlení a nezáleží na tom, jestli na pár dní, měsíc nebo třeba rok i vy. Vybírat dokonce můžete hned z několika druhů ubytování. Jak je možné bydlet a za kolik?

 

Individuální přístup je velkou výhodou

Rezidence Topolová nabízí hned několik druhů ubytování, takže hravě uspokojí všechny požadavky. Nabízí totiž ubytování několika kategorií. Je to ubytovna, která je vhodná zejména pro dělníky, kteří v Praze vykonávají sezónní práce, dále je to hostel, který je nejlepší volbou pro turisty či ty, kdo jsou v Praze jen na pár dní a nevadí jim, že třeba budou sdílet pokoj i s cizí osobou. Třetí formou ubytování, kterou Rezidence Topolová nabízí, je penzion, ve kterém se nachází komfortně vybavené jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje. Ubytovat se můžete také v apartmánech – ty jsou určené hlavně pro páry nebo pro všechny, kdo chtějí luxusnější ubytování s vlastním sociálním zázemím na pokoji. V apartmánech se nachází i kuchyňská linka a televizor. Využít můžete i ubytování v hotelových pokojích, které mají vlastní sociální zázemí na pokoji, dále také plně funkční kuchyň včetně spotřebičů, wi-fi, v jejich výbavě je i led TV a k dispozici je minibar. Kromě toho nabízí Rezidence Topolová i pronájem bytu bez realitky Praha. Jedná se o prostorné garsoniéry nebo byty 1+1 se samotným WC a koupelnou, novou kuchyňskou linkou.

 

hotel1

 

Kolik zaplatíte?

Ubytování ve všech typech kategorií je velmi levné. Například hostel Praha Rezidence Topolová nabízí ubytování již od 126 Kč za noc. V rámci hostelu jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, šestilůžkové a sedmilůžkové pokoje. Cena za noc v ubytovně je možná již za 106 Kč, v penzionu za 260Kč, v apartmánu za 735 Kč a cena jedné noci v hotelu je od 990Kč. Cena za pronájem garsoniéry nebo bytu se pohybuje od 9 000 do10 000 Kč měsíčně a pozor – nemusíte zde platit žádné vysoké kauce nebo několik nájmů předem.

 

hotel2

 

Vše, co budete potřebovat

Rezidence Topolová to není jen levné ubytování v Praze. Těšit se můžete i na další služby.

Součástí objektu je například restaurace u Topolu, která má otevřeno od 11:00 do 23:00 a vybrat si zde můžete z mnoha druhů jídel. V recepci hotelu je internetová kavárna s wifi připojením k internetu zdarma. Funguje zde 24 hodinová recepce úschovna cenných věcí, servis na úklid pokojů a další. Rezidence se nachází na Praze 10 a může tak nabídnout i dobré spojení do centra. Pokud hledáte krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování, zkuste právě Rezidenci Topolová, budete spokojeni…

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.