Tradiční materiály jako originální vánoční dekorace

Návrat k tradičním přírodním materiálům slaví úspěch. Sepjetí s přírodou je na podzim cítit na každém kroku, a tak se za okny čím dál více objevují stylové dřevěné truhlíky, zahrady zdobí kovové dekorace a sváteční tabule zkrášlují drobnosti s patinou. Červenožluté listí a chladnější kovové odstíny. To všechno okolo nás vytváří osobitou atmosféru plnou podzimních barev, která vybízí k inspiraci. Pojďte toho s námi využít a probuďte svoji domácnost k životu stylovými dřevěnými i kovovými dekoracemi.

SPS_elegantnidum.cz_02

Retro styl nahrává tradičním materiálům

Vraťte váš domov alespoň na chvíli do časů svých babiček a nebudete litovat. Venkovský design ve stylu alpských Vánoc se totiž znovu stává moderním proudem a v současné době je po něm vysoká poptávka. Tisíce domů i bytů po vzoru retro stylu zdobí s příchodem vánočních svátků své verandy i terasy. A tak to často vypadá, jako kdyby se vrátily o nějakých 50 let v čase. Do časů ručně dělaných kovových a dřevěných dekorací, které zdobily okna nebo zahrady domů našich babiček.

Stylové dekorace s nádechem venkovsky romantického stylu jako závěsné dekorace nebo rezavé knoflíky jsou pro podzimní čas jako stvořené. A využít je hravě můžete i k výzdobě interiérů. Ideálně s nimi potěšíte smutně vyhlížející květináče v předsíni, nebo prosklené stěny v zimní zahradě.

SPS_elegantnidum.cz_03

Originální vánoční dekorace

Nesmíme zapomínat ani na pomalu se blížící svátky Vánoc. Ozdoby na vánoční stromek máte už jistě vybrané, teď je čas na výzdobu okenic, stěn, poliček i slavnostní tabule. V době, kdy se lidé scházejí se svými rodinami a obracejí k přírodě, mohou nápaditě vylepšit svá obydlí několika stylovými vánočními dekoracemi, které pomohou dotvořit idylickou vánoční atmosféru. Jak už bylo řečeno. Podobný styl se ujal hlavně v alpských zemích a na oblibě získává i u nás. Díky ověřeným tuzemským e-shopům jako Svět pod střechou si můžete pohodlně vybrat ze široké nabídky vánočních stylových dekorací různých materiálů. Využít můžete kovové a dřevěné dekorace s anděly, designové vánoční svícny i závěsné kovové dekorace ve tvaru sněhové vločky nebo bruslí. To vše pomůže stylově vyzdobit váš domov a navodit v něm tu pravou atmosféru nejkrásnějších svátků v roce.

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.